Будівництво нової трамвайної лінії на Вишенці вже на фінішній прямій

Як повідомляють у мерії, завершити весь комплекс робіт із налагодження колії та благоустрою навколишньої території планують у листопаді. Після чого по кільцю поїдуть трамваї нових маршрутів.

Нагадаємо, будівництво трамвайної колії, яка з’єднає вулицю Келецьку та Хмельницьке шосе, у Вінниці розпочали 6 років тому. Фінансування здійснюється з міського і державного бюджетів. Зокрема, у 2013 році мерія взяла кредит у 36 млн. грн. під держгарантії. Саме на ці кошти наразі завершують будівництво колії.

 Всі конструктивні роботи вже виконано, основною з яких було облаштування тягової підстанції – «енергетичного серця» цієї трамвайної лінії, це саме дороговартісне з усього обладнання, яке використано при будівництві. Тягову підстанцію вже запустили, виконано її налагоджувальні роботи, контактну мережу добудували. Залишилися роботи з оздоблення та благоустрою, – повідомив директор департаменту капітального будівництва міської ради М.Мирончук.

Нова оглядова канава на кінцевій "Барське шосе"

1(601).jpg

Проведений ремонт та облаштування навколишньої території диспетчерського пункту "Барське шосе"

2(556).jpg

Асфальтування технологічних зон на Барському шосе

3(424).jpg
4(287).jpg

Проведений ремонт автомобільних доріг по вулиці Стельмаха та Барському шосе

5(222).jpg

Облаштовані зупинки вздовж нової лінії

6(160).jpg

Трамвайний світлофор на розворотному кільці "Вишенька"

7(128).jpg
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов