Прикордонники хочуть хабар за броньовані автомобілі швидкої допомоги для АТО?

Два спеціальні броньованих автомобілі швидкої допомоги, які придбані волонтерами у Нідерландах, українські прикордонники два тижні тримають на кордоні, не дозволяючи вивезти їх в зону проведення Антитерористичної операції.

«З Нідерландів йшло наших дві машини, вони специфічні настільки, що ми ледь-ледь змогли домогтись щоб поляки їх пропустили через свій кордон, адже для цього має бути багато різних дозволів, ліцензій й документації, але поляки пропустили. Українці – це жах, сором й огида – але законним шляхом розмитнення коштує 10 тисяч євро, не законним – 1,5 тисячі – хабара, при чому говорилось відкритим текстом. Ми ні того, ні того не зробили й «зависли», - сказала відома вінницька волонтерка, куратор медичної служби Штабу національного спротиву Юлія Вотчер.

2014-11-10-v6b.jpg

За її словами, на кордоні ці машини стоять вже півтора тижні. «Машини перетнули кордон, але їм не дають права виїзду з митної зони», - зазначила волонтер. При цьому мало не щодня на сході кордон України без жодних документів перетинає військова техніка російських терористів, які продовжують вбивати українських військових.

Вотчер розповіла, що зверталась й до міністерств за допомогою, але там лише розводять руками. «Дещиця – він зробив усе, що міг із консулом польським для вирішення питання, а наші міністерства…У Авакова зробили кілька рухів й відповіли – це не наше, у РНБО кажуть, що це питання потрібно вивчити. У міністерстві соцполітики – говорять – ви ж розумієте це не передбачено нашим законодавством», - сказала вона.

Вотчер переконана, що відносно таких чиновників необхідні жорсткі дії. «Там (у владних кабінетах - авт.) стільки моральних уродів і зрадників й щоб хоча б одного взяли й вивели на площу, штани спустили й різками…Можливо інші боялись. Ви собі навіть не уявляєте того рівня безглуздя, зради, безсовісті. Хлопці на передовій це знають, розуміють, але все одно вважають, що Україну попри усе необхідно відстояти, а потім повернутись і усе робити по-іншому», - додала вона.

Загальна вартість машин, які зараз простоюють на кордоні становить один мільйон гривень.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов