Вінниччина виховує нове покоління молодіжних спікерів

6-7 листопада 2014 року в м. Вінниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з Вінницькою обласним осередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Федерація дебатів України» провели ввідний тренінг з методики інтелектуальної гри «Дебати» за системою Британських парламентських дебатів для координаторів команд з районів та міст обласного значення області.

2(557).jpg

Участь у тренінгу взяли представники всіх вищих навчальних закладів І – IІ рівнів акредитації, розташованих у районах (містах) Вінницької області.

1(602).jpg

Протягом двох днів студенти мали змогу ознайомитися із системою Британських парламентських дебатів, отримали методичні рекомендації з організації та проведення відбіркових турів у своїх вищих навчальних закладах, побачити кращі ігри світових чемпіонатів, стали свідками показових ігор від переможців І Обласного студентського «Дебатного турніру».

3(425).jpg

У підтвердження набуття необхідних знань з методики підготовки та проведення інтелектуальної гри «Дебати», усі учасники тренінгу отримали сертифікати від управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та Вінницького обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Федерація дебатів України».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов