Працівники Державтоінспекції провели урок з правил безпечної поведінки на дорозі з учнями третього класу

В рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху (2011-2020 рр.) Державтоінспекція Вінниччини протягом тижня проведе ряд заходів спрямованих на привернення уваги громадськості до проблеми травмування людей у дорожньо-транспортних пригодах.

Начальник Державтоінспекції Вінниччини Павло Солоненко стверджує, що в першу чергу необхідно працювати з підростаючим поколінням, школярами. Протягом тижня працівники Державтоінспекції будуть відвідувати навчальні заклади з метою проведення роз’яснювальної роботи щодо необхідності виконання правил дорожнього руху.

640(4).jpg

Першими працівники Державтоінспекції завітали до учнів 3 класу ЗОШ № 21. За допомого плакатів з безпеки дорожнього руху маленькі школярі мали змогу вивчити дорожні знаки та повторити правила безпечної поведінки на дорозі. Також інспектори ДАІ розповіли учням про необхідність використання в темну пору доби світлоповертаючих елементів  «Флікерів».

640-2(13).jpg

На другій половині заняття учні власноруч виготовляли світлоповертаючі наклейки для своїх ранців. Саме такі невеликі елементи безпеки дають можливість водіям вчасно помітити, в темну пору доби, пішохода на проїзній частині дороги. Неабияке задоволення отримали школярі під час виготовлення світлоповертаючих «Смайликів», деякі учні піклувались не лише про власну безпеку на дорозі, а й про безпеку своїх батьків, молодших братиків та сестричок, яким вони також власноруч виготовили «Флікери».

Державтоінспекція Вінниччини звертає увагу, що безпека дітей багато в чому залежить тільки від нас, дорослих!

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов