Хірург із Вінниці Андрій Верба за 4 місяці у зоні АТО спас 1500 бійців

Більше 1,5 тисячі бійців з АТО пройшли за 4 місяці через руки головного хірурга вінницького військово-польового госпіталю №59 в Сватово Луганської області Андрія Верби.

Як у Фейсбуці пишуть про нього товариші по службі, 48-річний полковник військово-медичної служби з Вінниці в зоні АТО з березня.

З червня цього року Андрій Верба очолив підрозділ лікарів , який постійно знаходиться в Луганській області. Там вони пережили нестерпне літо, там же зустрінуть тривожну зиму.

Verba.jpg

Недавно вінницький військовий хірург з колегами зробив першу в історії незалежної України складну операцію в польових умовах - врятував від важкого поранення розвідника, дивом дістався до медиків.

Зараз згадувати про той перший випадок лікар не хоче - попереду ще десятки операцій. Під його керівництвом військово-польовий госпіталь тільки за чотири місяці - з червня по жовтень - обслужив понад 4500 чоловік. Зробив 1,5 тисячі операцій, половина з яких - тяжкі. При цьому ні одного пораненого бійця, який потрапив в руки Андрія Верби не було втрачено.

І пацієнти, і підлеглі головного хірурга побоюються і обожнюють. Він відповідає взаємністю - хвалить кваліфікацію других і схиляється перед мужністю перших.

"Нам головне зберегти генофонд, - каже він. - А території ми відвоюємо. Не сьогодні, так завтра".

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов