Споживання газу на Вінниччині за 9 місяців поточного року зменшилось на 11%

За 9 місяців 2014 року у Вінницькій області було спожито 584,4 мільйонів куб. м природного газу, що на 76,4 мільйони кубометрів або на 11 % менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Внаслідок зменшення споживання, ПАТ «Вінницягаз» недоотримав 25 млн. грн. доходу від транспортування і постачання газу.

Так, побутові споживачі використали менше газу на 48,7 мільйонів куб. м, що становить 11,19%, бюджетна сфера -3,9 мільйонів куб. м, це 19,42%, промисловість на 4 мільйони куб. м (4 %), теплопостачальні підприємства – на 19,7мільйонів куб. м (18%).

«Вартість природного газу в цьому році зросла на 60 %, а тариф на його транспортування всього на 19,2%. Такий дисбаланс разом зі зростанням ціни на матеріали і обладнання дуже негативно впливає на фінансовий стан компанії. Аби компанія змогла в повному обсязі виконувати покладені на нас функції по безперебійному та безаварійному газопостачанню споживачів Вінниччини, потрібно терміново підвищити тариф на транспортування на 21,3%», - пояснює голова правління ПАТ «Вінницягаз» Олександр Кривак.

Складне фінансове становище компанії також поглиблюється зростанням вартості основних матеріалів та обладнання, яке необхідно закуповувати компанії в процесі виробничої діяльності. Приміром, побутовий газовий лічильник подорожчав на 35 % і тепер коштує 600 гривень, металева труба зросла в ціні на 70% до 12,04 гривень за кілограм, газозварювальне обладнання подорожчало на 60 % до 4,1 тисяч гривень, паливно-мастильні матеріали зросли в ціні на 70%.

Якщо найближчим часом Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг не затвердить нові тарифи на транспортування, то ПАТ «Вінницягаз» зіткнеться з проблемами по виконанню програм модернізації газопроводів і утриманням їх у належному стані. Теперішня ситуація може спричинити затримку у виплаті заробітної плати або скорочення робочого графіку персоналу, що є вкрай неприпустимим в опалювальний період.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов