Вінницький обласний автоучбовий комбінат за підтримки Державтоінспекції Вінниччини провів конкурс «Я - майбутній водій»

Участь у конкурсі «Я-майбутній водій» могли взяти діти віком від 16-17 років, які за станом здоров’я не мають медичних протипоказань щодо керування транспортними засобами. Кожен учасник змагань повен пройти два етапи теоретичний та практичний.

21(19).jpg

На теоретичній частині школярі демонстрували знання будови транспортних засобів, принципи дії їх систем і механізмів та знання правил дорожнього руху. За допомогою комп’ютерного і мультимедійного обладнання у школярів перевірялись знання правил дорожнього руху та розглядались різноманітні дорожні ситуації, які стаються у житті. За умовами конкурсу учасники змагань допускались до практичного етапу лише після успішного складення іспиту зі знань правил дорожнього руху.

2222.jpg

Майже всі учні успішно пройшли етап теоретичних знань та вирушили на автодром для проходження другого етапу. На початку другого етапу, кожному учаснику було роз’яснено про необхідність підготовки місця водія та дотримання заходів безпеки. Більшість учнів вперше сіли за кермо автомобіля. Саме завдяки професійним навиками інструктора та бажанню школярів навчитися керувати, транспортні засоби розпочинали рух. За результатами конкурсу 3 учасники, які набрали максимальну кількість балів отримали сертифікати на навчання у автошколі зі знижкою 50%,30% та 20%, решта учасників також отримали заохочувальні призи.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов