Аби отримати гроші, переселенцям треба зареєструватися та одержати довідку

Майже півтисячі сімей переселенців вже стали на облік в органах соцзахисту Вінниччини. Відтак, вони будуть забезпечені грошовою допомогою для покриття витрат на проживання, в тому числі й на оплату житлово-комунальних послуг. Допомога призначається на термін не більше ніж 6 місяців з дня звернення. Її розмір не оподатковується.

«Для обліку тимчасово переміщених осіб створено єдину інформаційну базу, яка є захищеною, - зазначила Міністр соціальної політики Людмила Денісова під час прес-конференції в рамках прес-дня Уряду для представників регіональних та загальнонаціональних ЗМІ. - Таке рішення прийнято, щоб отримати достовірну інформацію про категорії, потреби та кількість переміщених осіб в цілому по Україні, аби уникнути, зокрема, і так званого «пенсійного туризму». Потрібно, щоб усі переселенці обов’язково зареєструвалися за місцем перебування й одержали довідку про взяття на облік».

Людмила Денісова наголосила, якщо у місячний термін такі громадяни не зареєструються, вони не зможуть отримувати грошову допомогу.

Голова ДСНС Сергій Бочковський, звітуючи про роботу служби щодо соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб, відмітив, що наразі однією з найбільш гострих проблем є розміщення переселенців і забезпечення їх усім необхідним, особливо в осінньо-зимовий період. Для цього підготовлено проект розпорядження Кабінету міністрів, що передбачає виділення обласним державним адміністраціям коштів у сумі майже 16 мільйонів гривень для компенсації витрат на тимчасове проживання переселенців, що розселені у санаторно-курортних і оздоровчих закладах, установах соцзахисту населення, а також гуртожитках та готелях.

Для довідки:

щомісячна адресна допомога для непрацюючих становить 884 гривні, для зайнятих – 442 гривні. Загальна сума допомоги на сім»ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім»ї, та не може перевищувати 2400грн.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов