Напроти вінницького Центрального парку з`явиться нова висотка, що вже стала “довгобудом”

Напроти Центрального парку по вулиці Першотравневій відновлено будівництво 15 поверхового житлово-офісного комплексу. Його спорудження розпочалось ще наприкінці 2000-х, однак через фінансову кризу було замороженим впродовж останніх чотирьох років. У жовтні на об’єкті знову з’явились будівельники. Як повідомили представники фірми-підрядника – ПрАТ Агробудмеханізація з Борисполя – наразі тривають підготовчі роботи і будівництво висотки (за вінницькими мірками «висотки») буде продовжено.

ваиааи

 

Згідно паспорту будівництва, «житлово-офісний комплекс банку «Хрещатик» складатиметься з житлового будинку, а також з офісних приміщень. Замовником виступає київське ТОВ «Інтернешинал пеймент технолоджіс», проектувальник – київський «Центр сучасного зодчества».

Ще до того, як будівництво заморозили, столична компанія «Мирострой» на власному сайті представила візуалізацію проекту на вулиці Першотравневій у Вінниці.

Pervomayskaya-3 Pervomayskaya-6 Pervomayskaya-7 Pervomayskaya-1 Pervomayskaya-12

Чи буде в дійсності виглядати так само, побачимо уже через рік. Принаймні, здати об’єкт в експлуатацію обіцяють уже у ІХ кварталі 2015 року. Щоправда, як показує практика вітчизняних забудовників, візуалізація та реальна картина проекту часто не співпадають – в «реалі» виходить значно скромніше. Зокрема, на рендері будівництва майбутній ЖОК, що має стати найвищою новобудовою міста, зведеною за останні 5 років, виглядає вже не так ефектно.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов