Вінницьких ДАІшників навчали надавати першу медичну допомогу

Зазвичай одними з перших хто прибуває на місце дорожньо-транспортної пригоди, це працівники ДАІ і тому їм доводиться першими надавати потерпілим необхідну медичну допомогу, щоб попередити небезпечні ускладнення та врятувати життя. Більше ніж 50% смертей від ДТП відбуваються впродовж перших кількох хвилин і цих втрат можна запобігти якщо ті, хто опинилися поруч, своєчасно і правильно нададуть потерпілим першу долікарську допомогу, до того, як кваліфікована медична допомога дійде до постраждалого чи його доставлять до медичного пункту.

2(565).jpg

Тому перша допомога відіграє важливу роль для збереження життя і попередження подальших ускладнень. І через це володіння навиками надання першої медичної допомоги є дуже важливим, бо в деяких випадках неправильні дії можуть спричинити більше шкоди, як просто бездіяльність.

1(614).jpg

Заняття проводив представник Регіонального центру з безпеки дорожнього руху, який нагадав присутнім про органи та системи організму людини та їх фізіологію, кістково-м’язову, дихальну, серцево-судинну системи. Також з працівниками Державтоінспекції було проведено практичні заняття з надання першої медичної допомоги при порушеннях дихання та зупинці серця.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов