Автопарк Вінницького шляхового управління поповнився ще двома машинами, які прибиратимуть вулиці взимку

КП «Вінницьке шляхове управління» вже підготувало техніку до прибирання доріг та тротуарів під час зими. Наразі на балансі підприємства 67 одиниць основної техніки різного функціонального призначення. ВШУ уклало договори ще з десятьма підприємства, які можуть надати додаткову техніку в разі сильних снігопадів, таку як бульдозери та екскаватори, чисельністю 17-18 одиниць. Тож загалом на прибирання вулиць взимку може вийти до 84 одиниць техніки.

Нещодавно до автопарку «Вінницького шляхового управління» додалося ще два автомобіля «Gillete», оснащені устаткуванням для прибирання вулиць взимку. «Вперше ми придбали «Gillete» близько семи років тому. Вони себе чудово зарекомендували і наразі у Вінниці є шість таких машин. Взагалі, це всесезонні спецмашини, їх можна використовувати для прибирання вулиць як взимку, так і влітку, для цього потрібно лише змінити обладнання. Два «Gillete» які ми придбали нещодавно, поки що мають лише устаткування для прибирання взимку, але плануємо, що наступного року докупимо ще й обладнання для прибирання в теплу пору року», – каже начальника відділу з утримання об’єктів благоустрою В’ячеслав Хілінський.

Ширина розкидання протиожеледних матеріалів цими машинами регулюється в діапазоні від 2 до 12 метрів, матеріал наноситься від 5 до 40 грам на квадратний метр. У залежності від потреб, у комп’ютер вносяться необхідні пропорції і за допомогою дозатора машина розпилює необхідну кількість. Тобто ці процеси механізовані. У одну машину «Gillete» можна завантажити до 5 тон матеріалів та 700 літрів ропи.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов