П’ятьом родинам військовослужбовців, які загнули в зоні АТО, буде виділено 5 квартир у Вінниці

Як зазначив перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, мета зустрічі – підтвердити всі попередні домовленості та визначити стадію, на якій зараз перебуває вирішення питання із забезпечення житлом родин загиблих.

Зокрема, Андрій Гижко повідомив, що в тексті відповіді, яка надійшла з Мінрегіонбуду України, йдеться про те, що у разі прийняття відповідного рішення Вінницькою обласною державною адміністрацією як головним розпорядником відповідних бюджетних коштів, Мінрегіон не заперечуватиме стосовно закупівлі житла для членів сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у антитерористичній операції в майбутній забудові шляхом укладання трьохсторонніх договорів форвардних контрактів, де набувачем майнових прав є вказані сім’ї.

У свою чергу представник забудовника – заступник генерального директора концерну «Поділля» Андрій Очеретний повідомив, що відповідний будинок буде розташовуватись по вул. Келецька, 142, де три однокімнатних та дві двокімнатних квартири буде передбачено для сімей загиблих в АТО. Будинок буде здано в експлуатацію в першому кварталі 2015 року, а в квітні цього ж року туди зможуть заселитись їх власники.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов