У Вінниці відкрито молодіжний ресурсний центр

Захід відкрила директор ВСЕІ університету «Україна» Ганна Давиденко, привітавши студентів та гостей з новими можливостями для молоді в рамках діяльності Вінницького молодіжного ресурсного центру.

Оксана Бондар, голова «Креативу» та координатор проекту «Школа молодих лідерів з випускниками програм обмінів і стажування» анонсувала найближчі заходи та розповіла, що проект спрямований на розвиток активної громадської позиції молоді та розбудову місцевої громади через проведення школи молодих лідерів з випускниками програм обмінів і стажування, що фінансувалися урядом США. Школа включатиме  12 тренінгів на різну тематику, консультації з громадської діяльності, користування бібліотекою громадського діяча, виставку фото з заходів проекту, засідання бізнес-, кіно- та мовного клубу, а також "вільний простір".

2(569).jpg

Випускники програми «Громадські зв’язки» та громадські діячі Оксана Яцюк та Світала Демко висловили активну підтримку молодіжному ресурсному центру та підтвердили готовність проводити тренінги з ефективного врядування, активної участі молоді у житті громади та адаптації людей з особливими потребами у суспільство.

За словами організаторів заходу молодіжний ресурсний центр стане платформою для міжнародного співробітництва. Активні молоді люди зможуть взяти участь різноманітних міжнародних молодіжних проектах - тренінгах, семінарах, навчальних візитах та волонтерстві. Підтвердженням цього стала участь німецької молодіжної делегації у церемонії відкриття Вінницького молодіжного ресурсного центру. Голова молодіжної групи, представник Інституту Кавказько-татарсько-туркестанських студій ICATATз Магдебургу, доктор тюркології Місте Хотопп Ріке підкреслив необхідність активної позиції молоді у житті громади.

По завершенню відкриття центру Місте Хотопп Ріке провів для студентів ВСЕІ університету «Україна» презентацію на тему «Як подавати заявки на німецькі програми навчання/стажування». Серед делегації були кілька українських студентів, які навчаються у Німеччині. Вони розповіли як змогли отримати стипендію на навчання за кордоном та дали відповіді на всі питання зацікавленої аудиторії.

Наприкінці листопада - на початку грудня випускники програм обмінів і стажування проведуть вже перші тренінги в рамках Школи молодих лідерів. Зацікавлених просимо звертатися до Вінницького молодіжного ресурсного центру за адресою:

Вінницький соціально-економічний інститут Університету «Україна»

м. Вінниця, вул. Першотравнева, б.88, к. 401

Контактна особа:

Оксана Бондар,

youth.rc.vn@gmail.com

https://www.facebook.com/youth.rc.vn

https://vk.com/public79543163

тел. +38-067-4331033

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов