Відомий вінницький виконавець Андрій Сенченко презентував альбом «Вінницький батальйон»

Участь у презентації альбому взяли директор обласного центру народної творчості Тетяна Цвігун та представники ромських товариств Вінниччини.

Відкриваючи вечір Тетяна Цвігун зазначила, що у творчих колах Вінниччини Андрій Сенченко відомий як поет, композитор, гітарист, співак. Свою кар’єру розпочав у 1989 році співаком у Вінницькій обласній філармонії. Став переможцем Всеукраїнського фестивалю «Червона рута» у 1991 році. З 1995 по 1997 рік працював у Московському державному музично-драматичному театрі «Ромен» під керівництвом знаменитого Миколи Сліченка. Повернувшись до Вінниці, Андрій Сенченко заснував циганський шоу-театр «Шатро» (1998 р.), на базі якого у 2001 році було створено Вінницький регіональний центр культури та мистецтва циганського народу «Девлеса, ромале!» («З богом, цигани»). В 2002 році з’явився дует Наталі та Андрія Сенченків, який бере участь у всеукраїнських та обласних фестивалях. Нині Наталя – директор циганського колективу «Андо Шатро» та заступник голови товариства. Вона автор багатьох текстів для пісень, які подружжя виконують разом. За авторський альбом козацьких пісень Андрій Сенченко, як отаман міського осередку українського козацтва, нагороджений орденами «Віра», «Честь» і «Слава». Ще у 1992 році у поетичній збірці «Бумеранг» Андрій Сенченко передбачив трагізм нинішніх подій.

2(570).jpg

«Альбом «Вінницький батальйон» був створений спеціально для хлопців, що мужньо боронять рідну землю на Сході нашої країни. Це лірико-патріотична збірка пісень, що написана в різні періоди мого творчого життя. Патріотичні пісні складені на вірші відомих авторів, з котрими була нагода співпрацювати. Ці пісні покликані підтримати дух наших вояків», - зазначив Андрій Сенченко.

Презентуючи альбом «Вінницький батальйон», автор виявив власну громадянську позицію, своє ставлення до Революції Гідності та боротьби українських патріотів за незалежність України та її територіальну цілісність.

Пісні з альбому «Вінницький батальйон» прозвучали на теренах Донбасу, прославивши мужність та відвагу захисників України, зокрема вінничан.

Учасники заходу мали змогу відкрити для себе твори патріотичної тематики Андрія та Наталі Сенченків, які відповідають викликам часу.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов