В рейтинзі найвідповідальніших міністрів В.Гройсман займає перше місце

Зокрема, Володимир Гройсман виконав 124 обіцянки, ще 67 – у процесі виконання і 47 наразі є невиконаними.

«Срібло» рейтингу отримав Остап Семерак – Міністр кабміну. «Бронза» дісталася Павлу Клімкіну – Міністру закордонних справ України.

123(4).jpg

Як йдеться на сайті «Слова і Діла», в ході моніторингу зобов’язань Кабінету Міністрів у період з 24 по 30 жовтня експерти додали 6 актуальних обіцянок до досьє членів українського уряду.

«Частина з них стосувалася виборчого процесу, перебіг та підсумки якого якраз були в розпалі протягом усього тижня. Решта – стосувалися майбутньої політичної та економічної ситуації в країні. показово,що перевірка виконання обіцянок міністрів цього тижня не дала жодного негативного результату, натомість виконаних обіцянок виявилося 4. При цьому до списку увійшли і 2 невиконаних зобов’язання міністра економічного розвитку Ігоря Прасолова, котрі спеціалісти народного контролю визнали за доречне додати до цього дайджесту в силу строку дії обіцянки», – повідомляє «СіД».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов