Семеро вінницьких слідчих їдуть на Схід розслідувати злочини, скоєні на території АТО

Сім досвідчених працівників слідчих підрозділів міліції Вінниччини вирушили в зону проведення антитерористичної операції. Вони розслідуватимуть злочини, скоєні на території буремного регіону.

Серед відряджених – слідчі з досвідом роботи, які зможуть надати практичну допомогу з розслідування важких та особливо важких злочинів. Вони були відібрані з числа добровольців, які свідомо готові виконувати службові обов’язки у зоні проведення бойових дій.

2(576).jpg

Начальник УМВС Ігор Моренець звернувся з напутніми словами до підлеглих. Керівник міліції закликав міліціонерів, в першу чергу, дотримуватись законності, з великою відповідальністю виконувати поставлені завдання. Він нагадав, що кожен, хто носить офіцерські погони і форму українського міліціонера, своїм прикладом має дисциплінувати оточуючих та сприяти довірливому ставленню місцевого населення до правоохоронців.

1(627).jpg

Ігор Моренець побажав міліціонерам успіхів і щасливого повернення з ризикованого відрядження.
На місці дислокації міліціонери проводитимуть слідчу роботу - здійснюватимуть огляди місця події, збирати речові докази, встановлювати свідків та очевидців злочинів та скеровуватимуть до суду обвинувальні акти.

Перед виїздом для міліціонерів, відряджених в зону АТО, відбулася служба у храмі святого великомученика Дмитрія Солунського. Настоятель храму отець Сергій благословив кожного та вручив інонки, які оберігатимуть правоохоронців в зоні лиха.

3(437).jpg

За словами головного слідчого Вінниччини Юрія Педоса, основне їх завдання – якісне та ефективне розслідування кримінальних правопорушень, внесених до единого реєстру досудових розслідувань, встановлення осіб причетних до їх скоєння та формування доказової бази, яка підтвердить або спростує причетність підозрюваних до вчинення злочину.

4(298).jpg

Працювати у складних умовах буде і заступник начальника відділу розслідування ДТП підполковник міліції Руслан Татарченко.

- Кожен з нас повинен виконувати свою роботу, попри те, в яких умовах доведеться нести службу. Ми зобов’язані захищати права людей, які опинилися в заручниках складної обстановки на Сході.

2014-11-14-v4b.jpg

Підтримати та провести офіцерів у небезпечне відрядження прийшли їхні рідні, друзі та колеги.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов