Учні вінницької школи-ліцею № 7 передали медикаменти для поранених в АТО військовослужбовців

Для поранених в АТО військовослужбовців Вінниччини, що лікуються в обласному госпіталі для інвалідів ВВв та Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону, вихованці школи-ліцею № 7 Вінницької міської ради 13 листопада передали цілу низку необхідних медикаментів на загальну суму одинадцять тисяч гривень.

Як повідомив директор школи Олександр Сухомовський, у навчальному закладі відбувся ярмарок з метою збору коштів для викупу полоненого військовослужбовця-земляка. За рішенням учнів і батьків, частину зібраних коштів було використано на ліки, потребу в яких озвучило керівництво вищеназваних медичних закладів.

2-640(4).jpg

У свою чергу головний лікар обласного госпіталю для інвалідів ВВв Валерій Бабійчук розповів, як здійснюється медичне забезпечення воїнів АТО. Він повідомив, що наразі в госпіталі на лікуванні знаходиться тринадцять військовослужбовців, що брали участь в АТО. За його словами, колектив медичного закладу готовий до прийому поранених бійців. Як запевнив Валерій Бабійчук, персонал госпіталю робить усе можливе для лікування та реабілітації поранених на високому рівні.

3-640(1).jpg

Військові, які на даний час перебувають у госпіталі, подякували колективу медичного закладу за чуйність і турботу, а школярам – за небайдужість та добре серце.

1-640(4).jpg
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов