• Головна
  • У виправних колоніях Вінниччини виявили небезпечне виробництво
14:52, 26 липня 2011 р.

У виправних колоніях Вінниччини виявили небезпечне виробництво

З 18 по 21 липня управлінням Держгірпромнагляду по Вінницькій області та представником обласної санепідемстанції проведено перевірки 12 суб’єктів господарювання, які займаються випалюванням деревного вугілля, під час яких виявлено 96 порушень вимог з охорони праці.

Про це повідомляє прес-служба управління Держгірпромнагляду по Вінницькій області.

Комісією було встановлено, що на ДП «Крижопільський виправний центр №113», Літинська виправна колонія №123 та Піщанська виправна колонія №59 виконуються роботи по виготовленню деревного вугілля без наявності будь-якої технічної та технологічної документації, печі для випалювання деревного вугілля виготовлені власними силами.

Основними порушеннями, які були виявлені під час проведеної перевірки у всіх суб’єктах господарювання, - допуск до роботи працівників, які не забезпечені засобами індивідуального захисту відповідно до галузевих норм, відсутній облік забезпечення працюючих спецодягом, спецвзуттям. Допускаються до роботи працівники без проведення інструктажів та перевірки знань з питань охорони праці. На жодному з перевірених суб’єктів господарювання не проведенні лабораторні дослідження умов праці, не проведені періодичні обстеження будівель (споруд) з метою оцінки їх технічного стану та паспортизації.

Підприємства та фізичні особи, які використовують найману працю і виконують роботи з підвищеною небезпекою не отримали дозволи на виконання робіт з підвищеною небезпекою.

За результатами перевірок, 6 посадових осіб притягнуті до адміністративної відповідальності.

На усунення виявлених порушень керівникам підприємств (установ) та фізичним особам підприємцям видані обов’язкові до виконання приписи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...