Ціни на ліки підскочили вдвічі. Чи не пора застрахуватися?

2014-11-14-v8b.jpg

Скільки ж витрачає українець на аптеку? В загальному загальний обсяг фармацевтичного ринку України за результатами 2013 року,опублікованого на сайті Pharma.net, року склав 35,85 млрд. грн.,а відповідно до даних статистики населення України на 01 січня поточного року склало 45,426 тис. осіб. Шляхом нескладних розрахунків видно, що середні витрати українця на ліки становлять 789 гривень на рік.До витрат потрібно додати також діагностику, аналізи тощо. Так, зібравши за рік чеки з аптек та медичних центрів, думаю кожен другий почухає потилицю!

Страхова компанія «МІСТО» пропонує вирішення такого болючого питання завдяки комплексній програмі страхування із базовим платежем у 120 гривень на місяць.

Основні переваги від медичної страховки:

- Реальна економіякоштів на лікування та діагностику.

Так, при сплаті 120 гривень на місяць лікування кожної застрахованої особи будуть проводитися в обсязі страхової суми, що складає 20 000 грн. протягом року. Тобто витрати на медичні послуги та медикаменти буде оплачувати страхова компанія за умовами договору страхування.

-Забезпеченняперевіреними і ефективними ліками.

Не має потреби експериментувати зі своїм здоровям, перебираючи ліками, які побачив по телебаченню. Лікування застрахованих осібздійснюється по протоколам. Страхова компанія зацікавлена провести саме ефективне лікування, адже повторні звернення по одному ж захворюванню – це додаткові збитки для компанії.

- Цілодобовийзв'язокізлікарем.

Страхова компанія видає картку застрахованої особи із номер телефона лікаря, який буде здійснювати лікування або координацію лікування (запис, організація доставки ліків тощо).

- Широкепокриття.

Страхова компанія бере на себе зобов’язання організувати процес надання допомоги, обстеження і забезпечення медикаментами цілодобово в усіх областях України через мережу медичних закладів і довірених лікарів наших партнерів – компанії «Асистанс України» та «Смайл Сервіс». Тобто віддаленість від рідного дому не є перешкодою для отримання висококваліфікованої медичної допомоги в разі захворювання або нещасного випадку.

- Бути застрахованим – це сучасно.

На сьогодні телефоне благо у вигляді дзвінка начмеду або головному лікарю замінюють на дзвінок у страхову компанію. Подальше лікування координує довірений лікар від страхової компанії, а Застрахована особастворюєіміджзахищеногопацієнта.

Тож, панове, чи не на часі застрахувати своє здоров’я?

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов