Перший поштовий штемпель «Посткросінг. Вінниця, 21050»–справжній подарунок посткросерам

Відтепер як вінницькі, так і посткросери з інших куточків України, які завітають до м. Вінниці, зможуть відправити картки своїм «віртуальним друзям» з відбитком поштового штемпеля на тему «посткросінг».

Штемпель «Посткросінг. Вінниця, 21050» має постійний термін дії та скористатись ним можна лише в одному відділенні Укрпошти за адресою: м. Вінниця, 21050, вул. Соборна, 8.

Посткросери є своєрідними популяризаторами поштового зв’язку, а також носіями інформації про Україну в світі. Їхнє цікаве хобі «без кордонів» і корисне захоплення без перебільшення є своєрідною культурною програмою, яка формує позитивний імідж нашої держави.

Укрпошта не обмежиться випуском тематичного поштового штемпеля «Посткросінг. Вінниця, 2105» та надалі випускатиме цікавинки для посткросерів з інших куточків України.

У найближчих планах – виготовлення подібного штемпеля для Києва, а також випуск у 2015 році поштової марки та проведення спеціального погашення, присвячених посткросінгу. До того ж, упродовж наступного року планується випуск близько 20 сюжетівкартмаксимумів, які зацікавлять як філателістів, так і посткросерів.

Ставайте посткросерами і «мандруйте» світом разом з поштою!

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов