Вінницю відвідав аташе з питань оборони Федеративної Республіки Німеччина

Головною метою зустрічі було ознайомлення зі станом та перспективами розвитку Повітряних Сил Збройних Сил України.

На початку брифінгу генерал-лейтенант Віктор Сідаш привітав учасників з прибуттям на вінницьку землю, подякував за зустріч та представив склад групи Командування Повітряних Сил.

Під час зустрічі сторони обговорили питання, що становлять взаємну зацікавленість, а також українською стороною було представлено презентацію на тему: “Стан та перспективами розвитку Повітряних Сил Збройних Сил України”.

Також під час зустрічі виступив представник Вінницької міської ради з питання реалізації проектів регіонального співробітництва з країнами - сусідами та міжнародними організаціями щодо вивчення їх досвіду з впровадження євроінтеграційних процесів Станіслав Музиченко.

По завершенню брифінгу сторони обмінялися цінними подарунками відвідали філію Національного військово-історичного музею України - музею Повітряних Сил та відбули до Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону де також ознайомилися зі станом справ та перебігом лікування учасників АТО.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов