170 вінницьких міліціонерів знову вирушили в зону АТО

PM769image001.gif

Перед від’їздом міліціонери вишикувались на плацу. Керівник зведеного загону підполковник міліції Олександр Король та командир спецбатальйону «Вінниця» майор міліції Руслан Мороз доповіли начальнику УМВС про повну готовність правоохоронців до виїзду.

Останні настанови підлеглим дає керівник вінницької міліції Ігор Моренець. Гідно виконати службовий обов’язок перед Україною та повернутися без втрат.

PM19image002.gif

Вінницьких захисників проводжають в урочистій обстановці колеги, рідні, друзі.

Українські прапори а разом з ними часточку сердець вінницьких малюків з міліцейського садочка «Теремок» повезуть з собою вінницькі захисники на Схід. Діти вручили державні стяги командирам, аби ті після закінчення служби в зоні АТО привезли їх з підписами усіх бійців в куточок слави садочка.

PM133image008.gif

Нести службу в непростих умовах було б дуже важко, якби не моральна і матеріальна допомога вінницької громади. Начальник УМВС вручив подяки меценатам, які підтримали вінницьких міліціонерів. Зокрема, підприємці передали автомобіль «Фольксваген транспортер», який буде використовуватися бійцями зведеного загону при виїзді на блок-пости, доставляти їх на маршрути патрулювання.

PM594image012.gif

Вже традиційно настоятель храму Дмитра Солунського отець Сергій благословляє вінницьких захисників на виконання священного обов’язку. Звучать слова молитви і кожен боєць ховає в нагрудну кишеню камуфляжу подаровану іконку, яка оберігатиме в зоні лиха.

Їх проводжають оплесками і побажаннями щасливого повернення.

PM488image020.gif

Серед міліціонерів, які вирушили на Схід – представники різних підрозділів обласного управління та райвідділів міліції. Усі вони добровольці.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов