Репродуктивні права людини з інвалідністю

6 та 10 листопада 2014 рокуна базі Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів «Поділля» МСПУпроходили тренінги на тему:«Репродуктивні права людини з інвалідністю»,які проходила ГО «Паросток» спільно з партнером ГО «Вісь» у рамках реалізації проекту «Життя вище інвалідності: репродуктивні права та здоров’я жінок з інвалідністю», підтриманого програмою „Здоров’я жінок України” Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що впроваджується Інститутом досліджень і тренінгів імені Джона Сноу. Учасниками тренінгів були соціальні працівники м.Вінниці та Вінницької області і студенти Вінницького соціально-економічного інституту.

2014-11-15-v5b1.jpg

Головна мета тренінгів – ознайомлення зосновними принципаминедискримінаційного обслуговування та надання соціально-психологічних послуг жінкам з інвалідність у сфері репродуктивного здоров’я,– формування толерантного ставлення до цієї категорії жінок фахівців соціальної сфери.

2014-11-15-v5b2.jpg

Організатори тренінгів висловлюють щиру подяку за сприяння у проведенні заходів Вінницькому обласному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, представництву Червоного хреста у Вінницькій області та Вінницькому соціально-економічному інституту.

Ми віримо у те, що небайдужість однієї людини здатна змінювати світ.
 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов