Вінничан запрошують на презентацію роману Наталки Доляк «Чорна дошка»

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на презентацію роману Наталки Доляк «Чорна дошка», яка відбудеться 19 листопада.

Страшні видіння приходять до Сашка у снах. Висушені голодом жінка і маленькі діти зазирають йому в обличчя скляними очима, німотно благають про допомогу, простягають до нього руки... Лесь Терновий, прадід Сашка, має що розповісти онуку про цих людей. Бо він – один із них. Один з тих, хто вижив, пройшовши через пекло Голодомору 30-х років.

Лесь працював в газеті й щиро вірив у те, що пише про колективізацію та досягнення радянської влади. Вірив, допоки не поїхав у рідне село й не побачив на власні очі, хто такі ці «куркулі», яких він викриває у своїх стаття, як виконуються плани держзаготівлі, який голодний жах панує в українському селі.

Нелюдська воля безжально прирекла на моторошну смерть мільйони людей, не милуючи ні жінок, ні дітей. Потому минуло вже понад 80 років, але чи можна забути те, що стало частиною генетичної пам’яті?

3819_big.jpg

Довідково

Наталка Доляк – сучасна українська письменниця. Народилася 4 листопада 1967 року. Закінчила Харківський інститут мистецтв ім. Івана Котляревського. Працювала у вінницькому Театрі ляльок. Виховує двох дітей. Дипломантка літературного конкурсу «Коронація слова-2011» у номінації «П’єса для експериментальної та камерної сцени». Дипломантка літературного конкурсу «Коронація слова-2012» у номінації «Романи» за твори «Гастарбайтерки, або Берлінський джайв» (вийшов друком у 2012 році) і «Реф’юджі». Лауреат II премії літературного конкурсу «Коронація слова–2012» у номінації «Кіносценарії» за сценарій «Біженка» (романний варіант під назвою «Заплакана Європа» опублікований 2013 року).

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов