Активних вінничан запрошують взяти участь у громадській дискусії «Співпраця влади та громадськості: об'єднання заради реформ»

Проект Ради Європи в Україні «Програма невідкладних дій» та Український незалежний центр політичних досліджень запрошують Вас взяти участь у громадській дискусії "Співпраця влади та громадськості: об'єднання заради реформ".

Зустріч відбудеться 19 листопада 2014 року з 10:00 до 17:00 у місті Вінниця.

Мета зустрічі:

визначити пріоритетні сфери спільної роботи влади та громадськості у місті Вінниця та механізми для забезпечення такої співпраці.

До участі у дискусії запрошені представники неурядових організацій, міжнародні та українські експерти, представники міської влади, представники ЗМІ.

У програмі заходу:

  • презентація та обговорення кращих закордонних та українських практик співпраці влади та громадськості на місцевому рівні;
  • визначення пріоритетних сфер співпраці влади та громадськості для м. Вінниця;
  • обговорення механізмів, які необхідно запровадити у місті Вінниця для участі громадськості в ухваленні рішень та виконанні рішень у пріоритетних для міста сферах.

Для підтвердження, просимо надіслати до 18 листопада 2014 року ПІБ та свої контактні дані на електронну адресу: vinnychanka@gmail.com

Контактна особа: Данілова Олена
Контактний телефон: 097 61 311 51
Електронна адресу: vinnychanka@gmail.com

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов