Перший у Вінниці фестиваль саксофонної музики імені Адольфа Сакса

25 листопада у концертному залі Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича (вул. Чкалова, 40) кращі саксофоністи міста зберуться щоб засвідчити повагу винахідникові одного з найпопулярніших інструментів.

Цьогоріч виповнюється 200 років від дня народження винахідника саксофону бельгійця Адольфа Сакса. Ця подія відзначається в усьому світі концертами, фестивалями та конкурсами. Не залишиться осторонь і Вінниця. Серед учасників фестивалю відомі у місті імена: Володимир Стратійчук, Василь Журбенко, Євген Попель, Олександр Остапов, Костянтин Яровий, Сергій Макаров, гурт «Cherry Jam» з Вінницької школи мистецтв «Вишенька» та біг-бенд Вінницького обласного училища культури і мистецтв.

2014-11-17-v7b2.jpg

Володимир Стратійчук. Євген Попель.

2014-11-17-v7b3.jpg

Василь Журбенко. Олександр Остапов.

2014-11-17-v7b4.jpg

Cherry Jam. Сергій Макаров.

2014-11-17-v7b5.jpg

Вінницькі саксофоністи у складі оркестру "ВінБенд"

За 200 років життя саксофон швидко завоював популярність завдяки специфічному звуку і величезним можливостям вираження. Зараз саксофон – це універсальний інструмент, який може все. На фестивалі Ви дізнаєтесь про еволюцію саксофона і почуєте найяскравіші академічні та джазові твори на саксофоні. В рамках фестивалю буде презентовано новостворений Вінницький квартет саксофоністів. В холі училища відбудеться виставка юних художників на тему «200-річчя винахідника саксофона А. Сакса».

2014-11-17-v7b1.jpg
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов