Вінниччина передала військовим у зону АТО та мешканцям звільнених територій Сходу допомоги на суму понад 19 млн. грн.

Так, для бійців 9-го батальйону територіальної оборони областю направлено 450 комплектів теплого одягу, взуття, білизни та пересувна лазня.

Товариством Червоного Хреста України у Вінницькій області для внутрішнього переміщення 1499 осіб з Криму та східних регіонів України на територію Вінницької області надано гуманітарну допомогу на загальну суму 204,331 тис.гривень.

Військово-медичному клінічному центру Центрального регіону, де лікуються бійці, які отримали поранення в зоні АТО, надана допомога на загальну суму 10 тис. грн. (засоби гігієни і марлеві комплекти).

Окрім того, працівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади зібрані кошти для придбання теплих речей для військовослужбовців в зоні АТО на суму 90 тис.151грн.

Для довідки:

З метою оперативного опрацювання інформації, яка надходить від волонтерів та громадських організацій стосовно антитерористичної операції на сході України, визначений та працює телефон «Гарячої телефонної лінії», про що 8 серпня 2014 року розміщено інформацію на першій сторінці веб-сайту облдержадміністрації. На даний час звернулося 25 осіб.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов