• Головна
  • На Вінниччині скоротять кожного п’ятого даішника та міліціонера
12:38, 27 липня 2011 р.

На Вінниччині скоротять кожного п’ятого даішника та міліціонера

Ще на 20 відсотків скоротять чисельність працівників міліції.

Про це повідомив начальник обласного управління внутрішніх справ Валерій Нонік. За його словами, цього року на 183 посади зменшили штат апарату, а в першій половині наступного року переглянуть штат у всіх територіальних підрозділах і скоротять більше тисячі міліціонерів.

- Ми розпочали акредитацію співробітників на посаді, - каже Валерій Нонік. - З метою підвищення ефективності роботи кадрового потенціалу та проведення реорганізації атестується особовий склад, дається всебічна ефективна оцінка кожному працівнику персонально, можливість і доцільність використання його на займаній посаді.

Крім того, як каже генерал, запровадили експеримент з апробації слідчих підрозділів органів внутрішніх справ:

- Яких результати ми очікуємо? Забезпечення процесуальної самостійності та незалежності слідчих і унеможливлення будь-якого незаконного впливу на розслідування кримінальних справ.

Серйозних змін, за словами Валерія Ноніка, вимагають і підрозділи Державтоінспекції, навколо яких накопичилася маса критичного суспільного резонансу. Почали атестування посад реєстраційно-екзаменаційних підрозділів.

- Головна задача Державтоінспекції – надання допомоги учасникам дорожнього руху і профілактика правопорушень на автошляхах. Стаціонарні пости планується оформляти всім необхідним для надання такої допомоги. Наряди будуть здійснювати патрулювання в рухомому режимі за визначеними маршрутами. Державтоінспекція переходить у підпорядкування начальників міськрайвідділів, її особовий склад при цьому скорочується на 20 відсотків.

Разом з тим генерал повідомив, що цього року почнеться поступове підвищення зарплати співробітникам міліції. Першими на черзі – працівники стройових підрозділів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...