У місті з’явився дитячий майданчик на Міліційній та мультикомплекс по Стельмаха

Спортивні та дитячі мультикомплекси почали з’являтись у різних куточках Вінниці ще з 2011 року. Маленькі вінничани можуть розважатися тут на ігровому майданчику, а люди, які ведуть активний спосіб життя, – займатися на різних тренажерах у спортивній зоні. Близько шести років у нашому місті діє програм «Вінниця – місто, дружнє до дітей». Нею, серед іншого, передбачається, що інфраструктура міста повинна розвиватись з врахуванням потреб та вподобань маленьких вінничан.

З 2006 року у Вінниці почала діяти Програма по встановленню дитячих та спортивних майданчиків на прибудинкових територіях багатоповерхових будинків. З того часу встановлено більше двох сотень дитячих та спортивних майданчиків у дворах висоток та в мікрорайонах приватної забудови. Значною популярністю користуються й багатофункціональні комплекси, які поєднують у собі ігровий та спортивно-тренажерний майданчики.

Цього року робота зі встановлення нових дитячо-спортивних мультикомплексів розпочалася влітку. У червні такий майданчик зробили на Старому місті та у мікрорайоні Вишенька. У серпні – спортивний майданчик на території школи №23. Також встановлено дитячий та спортивний комплекс на території школи №36 (вулиця Пирогова, 191).

2014-11-18-v4b2.jpg

Нещодавно також завершилися роботи по встановленню дитячого майданчика по вулиці Міліційній, 8 на території ДНЗ №21. Він розраховані на дітей віком від 3 до 6 років. Тут є два ігровий комплекси («Машинка» та «Малюк») гойдалки «Балансир» та «Джип», карусель і гімнастичний комплекс «Спорт-1».

2014-11-18-v4b1.jpg

Наразі тривають роботи по створенню спортивного та дитячого мультикомплексу по вулиці Стельмаха,19. Роботи планується завершити до кінця цього тижня. «Тут вже встановлені всі необхідні елементи. На дитячому майданчику є ігровий комплекс «Бастіон», гойдалки, карусель «Васильок», машина з гіркою. Спортивна зона має як тренажери, так і елементи для стріт-ворк-ауту. Також є лавочки, урни для сміття та облаштовано зовнішнє освітлення, викладена тротуарна плитка, зроблена огорожа», – розповів заступник директора департаменту міського господарства Григорій Пурдик.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов