Італійські експерти допомагатимуть шукати інвесторів для Вінниччини

Серед актуальних для регіону позицій голова ОДА  виокремив питання енергоефективності, енергозбереження та використання відновлювальних джерел енергії, проблеми водопостачання та водовідведення, поводження з твердими побутовими відходами та залучення до сільськогосподарського виробництва малих товаровиробників. Відтак зауважив, що, уклавши угоду чи протокол про співпрацю з окремою територіальною одиницею Італії, область могла б залучати до співучасті у тих чи інших проектах бюджетний ресурс.

%D0%91%D0%B5%D0%B7-%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B8-2.jpg

Керівник групи менеджерів Енріко Мартіал, у свою чергу, відзначив, що під час свого попереднього візиту на Вінниччину намагався якомога більше дізнатися про область, а можливість спілкування з вінницькими представниками дозволила вже на сьогодні сформувати певне бачення щодо підходів та початку подальшої співпраці. Очільник делегації також підкреслив, що з урахуванням підписаної Угоди про асоціацію з ЄС, Україна й Вінниччина мають великі можливості щодо покращення та модифікації у різних сферах діяльності, тож нині потрібно напрацьовувати контакти для обміну досвідом, зокрема й з італійською асоціацією менеджерів, яка має широкі зв’язки.

%D0%91%D0%B5%D0%B7-%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B8-1(1).jpg

За його словами, в Італії створена робоча група з 12 фахівців, відповідальних за чотири основні напрями співробітництва – енергозбереження та енергоефективність, водопостачання та водовідведення, розвиток сільського господарства та поводження з твердими побутовими відходами. І ті експерти, які прибули на Вінниччину, представляють усю групу італійських спеціалістів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов