Настуного року при фіскальній службі Вінниччини з’явиться Громадська рада

На засіданні представники громадськості, керівники обласної фіскальної служби, її структурних підрозділів, очільник Вінницької митниці обговорили проблемні питання, які виникають при адмініструванні податків і зборів, платежів чи поданні звітності.

44(7).jpg

Зокрема член Вінницької спілки аудиторів України Надія Манько цікавилась питанням електронного адміністрування ПДВ зазначаючи, що процедура його реалізації недосконала. Керівники фіскальної служби Вінниччини погоджуються з тим, що  у цій частині законодавство потрібно ретельно доопрацьовувати. Саме для того, за словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Мирослава Продана і його першого заступника Руслана Осмоловського відомство тримає «руку на пульсі» й обговорює проблемні питання з практиками – людьми, яким щоденно доводиться виконувати законодавчі норми і приводити у відповідність до них усю свою роботу. Керівник обласних фіскалів сказав, що дуже сподівається на якісне формування Громадської ради, до складу якої увійдуть дійсно кваліфіковані люди: юристи, бухгалтери, аудитори. Які зможуть вказувати на помилки і, що не менш важливо, пропонуватимуть варіанти їх вирішення.

22(31).jpg

В. о. начальника Вінницької митниці Олександр Савчук розповів, що їхня структура також відкрита до спілкування з громадськістю. Підприємці, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю можуть сміливо звертатися із питаннями та консультаціями до митників. Констатував, що найбільше таких звернень наразі стосуються транзитних операцій.

33(13).jpg

Також присутні обговорили складний стан української економіки, перспективи співпраці на найближчий час і висловили сподівання, що створена в майбутньому Громадська буде не просто формальною організацією, а дієвим і авторитетним об’єднанням.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов