А тим часом Японія запустила швидкісний потяг на магнітній подушці

 Вихідні не пройшли дарма у Японії: в префектурі Яманасі свій перший тестовий заїзд зробив новий потяг на магнітній подушці, який досяг рекордної швидкості 500 км/год.

200-2.jpg

У тестовій поїздці взяли участь близько сотні пасажирів, розробників та представників японської залізниці. Технологія магнітної левітації дозволяє потягу на магнітній підвісці приводитися в рух та керуватись магнітними силами. Він, на відміну від традиційних поїздів, у процесі руху не торкається поверхні рейки. Швидкість, яку досягає маглев, порівнянна зі швидкістю літака та дозволяє скласти конкуренцію повітряному сполученню на малих (для авіації) відстанях (до 1000 км). Хоча сама ідея такого транспорту не нова, економічні та технічні обмеження донедавна не дозволяли їй запуститися на повну силу.

200-3(1).jpg

Найпопулярніший на даний момент потяг на магнітній подушці – Шанхайський магнітний експрес. Новий японський потяг дозволить перевершити швидкості китайських сусідів та скоротити час у подорожі між містами Японії удвічі: з Токіо до Нагої, наприклад, можна буде доїхати за 40 хвилин. Зараз цей маршрут займає понад 80 хвилин. Ділянка, що будується для маглеву, буде повністю завершена до 2027 року.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов