• Головна
  • Наступного тижня у лісах Вінниччини з’являться озброєні люди
09:00, 28 липня 2011 р.

Наступного тижня у лісах Вінниччини з’являться озброєні люди

Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» у Вінницькій області встановлено терміни та дні полювання на диких тварин.

Про це повідомляє сектор мисливського господарства Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

З 6 серпня до 27 листопада 2011 року з 16-ої години відкривається полювання на качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів), лиску, куликів (крім кулика-сороки, ходуличника, щилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвостів, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника), голубів (крім голуба-синяка), на гусок: сіру, білолобу велику, гуменника.

З 6 жовтня до 27 листопада 2011 року включно – на фазана.

З 6 серпня до 30 жовтня 2011 року включно із 16-ї години – на перепілку.

З 1 серпня 2011 року до 30 січня 2012 року включно, дозволено полювання на самця кабана;

З 1 травня до 31 грудня 2011 року - на самця козулі (з урахуванням селекційного відбору;

З 1 вересня 2011 року до 30 січня 2012 року включно - на молодняк кабана;

З 1 вересня до 30 грудня 2011 року включно – дозволяється полювати на оленів європейського і плямистого, лань, муфлона, на молодняк (до 2-х років), зазначених видів, а також на самок кабана та козулі.

Колективне та облавне полювання на диких парнокопитних тварин відкрито з 5 листопада до 31 грудня 2011 року.

З 5 листопада 2011 року до 15 січня 2012 року включно можна полювати на зайця-русака, лисицю, куниць лісову та кам’яну, тхора лісового.

Днями полювання на пернатих є - субота, неділя та середа; на копитних (при індивідуальному полюванні) – усі дні тижня, а при колективному та облавному полюванні – субота та неділя; на хутрових – субота й неділя.

Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем – один заєць. Норми відстрілу лисиці не лімітовано. Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати: гусей – 1; качок – 5; лисок – 6; куликів – 10; голубів – 10; перепілок – 15; фазанів – 1.

При полюванні на фазанів дозволяється проводити відстріл лише самців.

Полювання на зайця-русака, лисицю та пернату дичину проводиться за відстрільними картками, що видаються користувачами мисливських угідь, у межах установленої пропускної спроможності угідь.

Колективне та облавне полювання на парнокопитних тварин дозволяється в складі не більше двадцяти мисливців, включаючи нагоничів, і не більше двох разів в одному мисливському угідді (квартал, поле і т.п.) протягом сезону.

Добування вовка та лисиці дозволяється здійснювати за наявності в мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.

Відстріл вовка та лисиці не в мисливський сезон або в заборонених для полювання місцях здійснюється мисливцями з дозволу Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства, а в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду – з дозволу Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області за письмовою заявкою користувача мисливських угідь.

Умови організації та здійснення полювання іноземцями, розмір плати за надані послуги й добуту продукцію визначаються відповідними договорами, що укладаються між іноземцями або юридичними особами, які організовують для них полювання та користувачами мисливських угідь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...