Вінницька «Чарівна вишиванка», що «бачить» ауру людини, увійшла до Книги рекордів

Власниця українського бренду RUTA Людмила Бушинська розробила ексклюзивну колекцію вишиванок, що змінюють колір під променями сонця. 20 листопада в галереї «Інтершик» стартував перший благодійний аукціон. 40 вишиванок продадуть на них в різних містах України. Гроші збирають, щоб започаткувати Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс «Золотий Птах» для дітей з обмеженими можливостями.

- Як ініціатор цього проекту, я маю велику надію на те, що сьогодні вся українська спільнота відкриє для себе головний сенс таких понять як благодійність, милосердя, та розуміння свого обов’язкового внеску у розвиток культури України. Моя особиста позиція у суспільстві – немає культури – немає країни, - говорить Людмила Бушинська.

 Колекція «Чарівна вишиванка» виготовлена в техніці «білим по білому» - тільки з білої тканини та з білою вишивкою. Але під променями сонця нитки змінюють колір на один з семи можливих: червоний, зелений, жовтий, помаранчевий, рожевий, фіолетовий та бірюзовий. За словами Людмили,  внутрішній стан людини й навіть її думки впливають на колір вишиванки, і тоді вона починає сяяти, ніби проявляється людська аура. Кожна вишиванка освячена в храмі Георгія Побідоносця у Вінниці.

Випробувати на собі дію вишиванки і сфотографуватись у ній погодилось багато відомих українських зірок, серед яких і Ольга Сумська, Володимир Подолян, Віктор Бронюк та інші. Фотографував зірок вінницький  художник Володимир Козюк.

Кожна з них внесена до Книги рекордів України – «Вперше створено унікальний арт-витвір – колекцію «Чарівна вишиванка, що змінює колір під променями сонця», має свій особистий номер, сертифікат і буде продаватись тільки з аукціонів в містах України.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов