За порядками на дорогах Вінницької області слідкуватимуть спільні патрулі правоохоронців та громадських активістів

На зустрічі були присутні представники «Дорожнього контролю», вінницького автомайдану, самооборони, громадські активісти, які підняли проблемні моменти, пов’язані з притягнення до відповідальності п’яних водіїв за кермом.

Начальник УМВС Ігор Моренець зазначив, що безпека на дорогах – це питання, яке сьогодні стоїть достатньо гостро і сумна статистика 122 смертей на дорогах внаслідок порушень правил дорожнього руху є красномовним тому підтвердженням.

1(645).jpg

Очільник міліції зазначив, що документування нетверезих осіб за кермом є принциповим незалежно від того, чи це пересічні громадяни, посадовці чи працівники правоохоронних структур. Закон – один для всіх і його потрібно дотримуватися.

2(593).jpg

В свою чергу начальник УДАІ Павло Солоненко навів цьогорічну статистику документування водіїв, які перебували за кермом в стані алкогольного сп’яніння – таких виявлено 8698 осіб.

3(451).jpg

В ході обговорення проблематики учасники круглого столу дійшли до спільного рішення про об’єднання зусиль міліції та громадськості у виявленні таких ганебних фактів.

Ігор Моренець підкреслив, що виявлення та притягнення до відповідальності правопорушників на автошляхах має відбуватися виключно в рамках законодавства.

Відтак, запропонував спільні автопатрулі правоохоронців та громадських активістів. Це дозволить більш ефективно забезпечувати правопорядок на дорогах Вінниччини, а також сприятиме довірі водіїв та уникненню непорозумінь і спірних моментів під час документування порушень.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов