Рятувальники провели відкритий профілактичний урок для учнів школи-гімназії№6

Формування у дітей відповідного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя, починається у дошкільному та шкільному віці.

1-(1).JPG

Тому з метою роз’яснення дітям основних правил безпеки життєдіяльності, працівниками Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах області проводяться тематичні зустрічі.

3(453).jpg

От і днями співробітники ГУДСНС завітали до школи-гімназії №6 м. Вінниці щоб відвідати учнів старших класів. Спілкування молоді з рятувальниками пройшло цікаво і змістовно. Під час бесіди, увага присутніх спрямовувалась на свідоме сприйняття інформації й оволодіння практичними навичками реагування на пожежі та надзвичайні події, а також на першочергові дії, які необхідно здійснювати у разі виникнення тих чи інших ситуацій.

2(596).jpg

Під час лекції дітям було запропоновано ознайомитись з приладами та оснащенням, яке використовують рятувальники у своїй роботі. Враховуючи погодні умови та наближення новорічних свят майор служби цивільного захисту Олег Семенов нагадав учням про небезпеки зимового періоду та недоцільність використання піротехнічних виробів. Для закріплення почутого на уроці було продемонстровано відеофільм про повсякденну роботу пожежно-рятувальних підрозділів. На згадку діти отримали сувеніри, в яких проілюстровано основні правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Як стверджують педагоги школи-ліцею, завдяки проведенню таких профілактичних заходів діти набагато краще закріплять свої теоретичні знання з правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності і усвідомлять, до яких наслідків може призвести їх порушення.

4(311).jpg

Загалом проведенню таких заходів в ГУДСНС Вінниччини приділяється велика увагу, адже як показує практика, чим більше молодь буде знати про різного роду небезпеки, а головне вмітимуть правильно діяти в екстремальній ситуації, тим менше з ними буде траплятися неприємностей.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов