• Головна
  • У Вінниці військові «построїли» журналістів
15:34, 28 липня 2011 р.

У Вінниці військові «построїли» журналістів

У Вінниці на базі окремого полку зв’язку Повітряних Сил для представників центральних і регіональних засобів масової інформації провели акцію «Один день у військах зв’язку».

Про це повідомляє департамент преси та зв’язків з засобами масової інформації Міністерства оборони України.

Щоб медійники відчули себе військовими, їх переодягнули в армійський однострій та віддали у підпорядкування командира-офіцера.

Варто зазначити, що особовий склад окремого полку зв’язку Повітряних Сил Збройних Сил України цими днями залучений до проведення польового виходу. Військовослужбовці на рухомих засобах в умовах, наближених до бойових, забезпечують зв’язком як Повітряні Сили, так і Збройні Сили України загалом. Саме на території польового містечка військові зв’язківці знайомили зі своїми буднями журналістів.

Так, о 8 годині ранку 18 представників засобів масової інформації разом з особовим складом військової частини розпочали день із загального шикування та ритуалу підняття Державного прапора. Далі журналістів практично навчали азам армійської служби.

«Будні військових зв’язківців це навчання, щоденні чергування, використання складного обладнання і передача даних. Все це ми вирішили продемонструвати журналістам і навіть надали їм можливість випробувати себе у ролі військового зв’язківця», – зазначив командир окремого полку зв’язку підполковник Олександр Горбатюк.

Зокрема, після численних тренувань представники ЗМІ виконали норматив з розбирання і складання автомату Калашникова та дії під час застосування противником зброї масового ураження.

На базі польового містечка журналісти під пильним наглядом та за допомогою військовослужбовців протягом трьох годин розгортали засоби зв’язку та виконували нескладні нормативи.

«Взвод» журналістів був розділений на два екіпажі, дівчата розгортали радіорелейну станцію Р-409МА, а чоловіки – тропосферну станцію Р-410М. Не дивлячись на спеку, учасники проекту вправно розгорнули станцію і навіть вклалися у норматив.

«День був насичений, важкий і різноплановий. Раніше недооцінювала роботу зв’язківців, тому що погано уявляла, чим вони займаються. А коли трохи спробувала себе у їхній ролі, то змінила думку. Робота людей у погонах потребує неабияких здібностей, кмітливості і доброї фізичної підготовки», – зауважила кореспондент “ТСН” телевізійного каналу “1+1” Наталка Фінклер.

Завершальним етапом заходу стало вручення учасникам акції «Один день у військах зв’язку» дипломів на згадку та обговоренням шляхів подальшої співпраці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...