Вінницьку молодь запрошують у першу школу молодих лідерів

Запрошуємо вінницьку молодь віком 16-24 років взяти участь у першій школі молодих лідерів з випускниками міжнародних програм обмінів і стажування на базі Вінницького молодіжного ресурсного центру.

Школа молодих лідерів – це проект громадської організації „Вінницький регіональний центр інформації „Креатив”, що реалізується у партнерстві з Вінницьким соціально-економічним інститутом Університету «Україна» та Вінницьким Клубом випускників міжнародних програм обміну за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Проект спрямований на розвиток активної громадської позиції молоді та розбудову місцевої громади через проведення школи молодих лідерів з випускниками програм обмінів і стажування, що фінансувалися урядом США.

2(598).jpg

Що Тобі дасть участь у школі?

  •  розвинеш лідерські якості і краще працюватимеш в команді;
  • матимеш активну громадську позицію;
  • отримаєш додаткові знання і навики для соціальної роботи;
  • навчишся планувати та реалізовувати соціальні ініціативи і проекти;
  • отримаєш навики успішної комунікації;
  • знатимеш про безпечну неризиковану поведінку;
  • більше дізнаєшся про навчання/стажування/волонтаріант в інших країнах.
  • візьмеш участь у засіданнях бізнес-, мовного, кіно- клубів, "вільного простору" з настільними іграми;
  • знайдеш нових друзів;
  • та дізнаєшся багато цікавого.

 Школа стартує у грудні і включатиме 12 одноденних тренінгів, які проведуть випускники програм обмінів на теми «Успішна комунікація», «Лідерство та робота в команді», «Волонтерство», «Соціальна робота», «Гендерна рівність», «Мистецтво публічного виступу», «Безпечна неризикована поведінка молоді», «Ефективне врядування», «Основи фандрейзингу та проектна діяльність», «Розробка групових міні-проектів для місцевої громади» та ін. Протягом  3-х місячного навчання у школі учасники безкоштовно отримують повний спектр знань і навиків, необхідних для розвитку лідерських якостей. В рамках школи учасники матимуть можливість на конкурсних засадах отримати фінансування (міні-гранти) на впровадження розроблених під час навчання проектів.

Обов’язковою умовою є повноцінна участь у всіх тренінгах школи.Учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами та брейк-кавами під час тренінгів.

Про точне місце та час проведення тренінгу відібрані учасники будуть повідомлені завчасно.

Для подання заявки необхідно до 30 листопада 2014р. заповнити онлайн-анкету:http://goo.gl/forms/UN0H5YnWmz 

Контакти:

Вінницький молодіжний ресурсний центр

Вінницький соціально-економічний інститут Університету «Україна»

м. Вінниця, вул. Першотравнева, б.88, к. 401

youth.rc.vn@gmail.com

https://www.facebook.com/youth.rc.vn

https://vk.com/public79543163

тел. +38-067-4331033 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов