П'ять вінницьких шкіл потрапили до фіналу танцювального конкурсу «Стартінейджер»

Команди змагались у 3-ьох конкурсах. У першому – візитці – вони танювально представляли себе. Під час другого – імпровізаційного – повинні були зобразити мовою танцю і пантоміми техніку різних видів, в тому числі і придумати свою власну. Особливу увагу заслуговував останній конкурс – танцювальний кліп, де командам під час виступу необхідно було використати елементи національної символіки. Тут були і вишиванки, і фабрика «Рошен», і синьо-жовтий стяг, і… школярі не оминули тему війни. На сцені згадали і хлопців, що воюють за рідну землю, і окупований Донбас. Конкурс яскраво показав, що молодь усвідомлює усю серйозність подій, які відбуваються в країні і переживає їх навіть сильніше, ніж доросліше покоління.

2(599).jpg

За результатами двох конкурсних днів у вирішальному змаганні візьме участь 5 навчальних закладів під номерами 1, 6, 26, 33 та 35. У фіналі конкурсу на призи міського голови команди змагатимуться з передноворічним настроєм – 17 грудня. Організатори дякують за підтримку та співпрацю адміністраціям усіх шкіл-учасниць, вчителям, батькам та тренерам команд, які не забувають, що дитина повинна розвиватись різносторонньо. А коли підтримуєш молодь у її захопленнях – результат зростає в рази! 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов