Вінницькі старшокласники вивчатимуть Євромайдан та російсько-українську війну в рамках шкільної програми

Як повідомили Цензор.НЕТ в прес-службі Міносвіти, зараз експерти розробляють матеріали у двох форматах: 1) навчально-науковий матеріал для вчителів; 2) додаток у вигляді окремого параграфа в підручники з історії України для випускних класів.

На відміну від розширеного методичного матеріалу додаток до підручників буде більш стислим, половину обсягу буде займати змістовна інфографіка та ілюстрації.

За словами Павла Полянського, цей розділ покликаний допомогти учням структурувати знання про основні революційних і військових події в Україні, які для багатьох учнів та вчителів добре відомі.

"Також параграф повинен бути побудований на" відкритих ", таких, що не мають готової однозначної відповіді, питаннях і обговореннях учнів, а не на монологічному викладі матеріалу", - підкреслив заступник Міністра.

Вже цього року завдання, пов'язані з Революцією Гідності і російсько-українською війною, будуть включені в програму Зовнішнього незалежного оцінювання в рамках тестів з історії України.

Над створенням методичного матеріалу для педагогів і параграфа для учнів працюють дві групи експертів та істориків. Матеріал буде підготовлений вже до початку 2015 року.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов