Вінничан запрошують на міжнародну виставку-ярмарок «Православна Україна на Вінниччині»

Протягом п’яти днів вінничани та гості міста матимуть змогу ознайомитися з новинками православного книговидавництва, аудіо та відеопродукцією, придбати предмети церковного вжитку та сувеніри, духовну літературу, церковне начиння, ікони, шитво, ювелірні вироби, ладан, мед, та багато іншого. Також представлені православні монастирі та парафії, православні видавництва, майстри церковних і народних ремесел із різних куточків України.

3(456).jpg

Особливе місце на виставці займають святині монастирів, які є осередками православ’я. Таким чином, вінничани мають можливість поклонитися древнім та шанованим святиням України.

2(602).jpg

Проведення подібних виставок, де люди можуть зробити перший крок до Церкви та духовної спадщини свого народу, купити чи просто ознайомитися з православною книгою та православним мистецтвом є вкрай важливим на сьогоднішній день.

4(314).jpg

Вінницька обласна державна адміністрація висловлює щиру подяку організаторам виставки, які попри усі проблеми та негаразди, які переживає наша держава, роблять усе можливе задля відродження та збереження духовності та Православ’я.

 
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов