Мирним ім’ям Аріна назвав доньку солдат із 29-го блокпосту

- Мала народилась 19-го о пів на четверту ранку, вага 3500, зріст-51 сантиметр. Я дуже її чекав! Їхав на пологи “на перекладних”, із волонтерами в кузові мікроавтобуса, як тільки мене відпустили із фронту,-     розповів щасливий татусь Сергій на східцях пологового будинку на Хмельницькому шосе. - Ім’я для доньки ми із дружиною задумали давно, але до останнього не знали, що воно означає “МИР”! Думаю,  це знак до закінчення війни... І буде мир в Україні! Подивіться на неї, вона вже посміхається і так солодко позіхає на руках, як буцімто була тут завжди.

2(605).jpg
1(656).jpg
3(458).jpg

Чесно кажучи, мені трішки ніяково від того, що сьогодні наше щастя тут знімають «33-й канал», «1+1», канал «Україна»... Ми як зірки телеекрану, і до нас прикуто стільки уваги. Мабуть, все це після того, що було на 32, 31 і на моєму 29-му блокпостах на очах всієї України. Бо коли знімальна група з “Плюсів” просиділа із нами шість годин під обстрілом у землянці, вони — мирні люди, журналісти на своїй “шкурі” оцінили і чесно розказали, як нам там виживалось і думалось про рідний дім, батьків, ось таких малесеньких діток... Дякую всім, хто за нас боровся, чекав, допомагав і допомагає нині! Бо без вашої підтримки нам було б там дуже скрутно...  А ще вдячний хлопцям і командирам, що відпустили мене до Вінниці на це надзвичайне диво — народження першої дитини! 

Фото: Сергій Хіміч

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов