Укрпошта припиняє відправку пошти на території проведення АТО

Рішення прийнято на виконання Указу Президента від 14.11.2014 №875/2014 про введення в дію рішення РНБО «Про невідкладні заходи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях», а також розпорядження Кабінету Міністрів України від 07.11.2014 №1085-р «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження».

Зокрема, у Донецькій області пересилання пошти не здійснюватиметься:

до/з міст обласного значення:

- Донецьк;

- Докучаєвськ;

- Горлівка;

- Єнакієве (крім м.Вуглегірськ);

- Жданівка;

- Кіровське;

- Макіївка;

- Сніжне;

- Торез;

- Харцизьк (у т.ч. Зугрес);

- Шахтарськ;

- Ясинувата;

-  та населених пунктів, підпорядкованих цим міським радам.

до/з населених пунктів у районах:

-  Амвросіївський;

-  Новоазовський:

   с. Піонерське;

   с. Приморське;

   с. Комінтернове;

   с. Водяне;

   с. Заїченко;

   с. Широкине;

   с. Бердянське;

   с. Павлопіль;

   с. Пищевик;

   с. Черненко;

   с. Лебединське;

   с. Сопине;

- Старобешівський;

- Шахтарський.

У Луганській області приймання поштових відправлень не здійснюватиметься:

до/з міст обласного значення:

– Луганськ;  

– Алчевськ;

– Антрацит;

– Брянка;

– Кіровськ;

– Красний Луч;

– Краснодон;

– Первомайськ;

– Ровеньки;

– Свердловськ;

– Стаханів;

– та населених пунктів, підпорядкованих цим міським радам.

до/з населених пунктів у районах:

– Антрацитівський;

– Краснодонський;

– Лутугинський;

– Перевальський;

–  Свердловський;  

– Слов’яносербський (межі району встановлені відповідно до постанови ВРУ від 07.10.2014 № 1692-VII про зміни в адміністративно-територіальному устрої Луганської області). 

Разом з тим Укрпошта повідомляє, що у разі необхідності відправлення пошти споживачам, які проживають на території, що не контролюються державною владою України, надсилати пошту можна до поштових відділень, що функціонують на підконтрольних українській владі територіях. Відправити листа або посилку можна «до запитання», вказавши після найменування адресата назву населеного пункту (що контролюється українською владою),району, області, а також найменування об’єкту поштового зв’язку місця призначення та поштовий індекс. Також відправник має обов’язково поінформувати адресата про надходження відправлення на його ім’я та погодити з ним об’єкт поштового зв’язку місця призначення.

Укрпошта також наголошує, що у зв'язку з активним веденням бойових дій не здійснюється приймання поштових відправлень до м. Авдіївка, населених пунктів Тельманівського та Ясинуватського районів Донецької області задляуникнення ризику загрози життю і здоров’ю працівників поштового зв’язку.  

Частково забезпечується надання послуг поштового зв'язку ум. Дебальцеве (працюють ВПЗ Дебальцеве № 1, 3, 5, ВПЗ Миронівський, ВПЗ Світлодарське) Донецької області та м. Попасна (ВПЗ Попасна № 1, 2)Луганської області. Відправити у ці міста можна тільки реєстровані поштові відправлення, обов’язково вказавши номер телефону адресата. У разі надходження посилки, про що адресат буде поінформований працівниками відділення Укрпошти, він має самостійно забрати відправлення у відділенні, оскільки доставка додому не здійснюється. Приймання відправлень у вказаних відділеннях здійснюється всіх видів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов