Студент з Вінниці створив робота-розвідника і переміг у фестивалі інновацій

На всеукраїнському фестивалі інноваційних проектів «Sikorsky challenge» нагородили дипломом та грошовою премією у сумі сім тисяч гривень студента з Вінниці. Нагороду студент отримав у п’ятницю, 21 листопада, у національному технічному університеті «Київська політехніка».

Свого робота-розвідника я розробляв для роботи у важкодоступних місцях, - каже Дмитро. – Він міг би стати в пригоді для рятувальників МНС. Але події на Донбасі показали, що саме там нині найбільше потрібен такий винахід. Формувати пристрій можна на різній основі – ставити його на танкові гусениці чи колеса. Це дасть можливість долати будь-яку місцевість. Керується робот дистанційно.

Ще один винахід Дмитра також може прислужитися бійцям у зоні АТО. Особливість розробленої ним високоефективної пічки в тому, що розпалюється протягом короткого часу – за 5-7 хвилин. У якості пального можна використовувати будь-які горючі матеріали. Найважливіще – не виділяє диму, тому має маскувальну властивість. Винахідник каже, не димить тому, що високий коефіцієнт згорання палива – 80-85 відсотків.

На запитання, на що потратить отримані кошти, Дмитро відповів, що частково це же зробив. У Києві на радіоринку закупив деякі необхідні деталі, решту грошей, як і придбані деталі, використає на удосконалення робота.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов