ВІННИЦЬКИХ ПРАВООХОРОНЦІВ В ЗОНІ АТО ПІДТРИМАЛИ ПІСНЯМИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВОМ (ФОТО)

Черговий гуманітарний вантаж доставили бійцям в зону АТО. Супроводжував допомогу, зібрану за підтримки вінницької громади, керівник міліції Вінниці Юрій Куций. Продукти харчування, воду, теплі речі передали захисникам з Вінниччини.

  Підтримати бійців вінницького зведеного загону правоохоронців, що несуть службу на буремному Сході, вирушив також вінницький співак та композитор Ігор Юрковський та Тетяна Зоря. У подарунок землякам, що добровольцями поїхали в зону АТО, артисти привезли патріотичні пісні, присвячені захисникам України.

ВІННИЦЬКИХ ПРАВООХОРОНЦІВ В ЗОНІ АТО ПІДТРИМАЛИ ПІСНЯМИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВОМ (ФОТО) (фото) - фото 1

Ігор Юрковський переконаний, що місія артистів  сьогодні об’єднувати людей, підтримувати патріотичні настрої та бойовий дух захисників України, які ризикують своїм життям на лінії вогню.

  Боєць зведеного загону Валентин Калугарян каже, що  одне на всіх бажання – щоб пошвидше закінчилася війна і в рідній Україні настав мир.

Зігрівають душу хлопців і щемні до сліз дитячі малюнки та листи, які тут зачитують на шикуванні перед виїздом на службу.

ВІННИЦЬКИХ ПРАВООХОРОНЦІВ В ЗОНІ АТО ПІДТРИМАЛИ ПІСНЯМИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВОМ (ФОТО) (фото) - фото 2

Цього разу побажання щасливого повернення і слова подяки надіслали учнігніванської школи. Керівник зведеного загону Олександр Король каже, що, повернувшись на  рідну Вінниччину, міліціонери обов’язково особисто подякують дітям за таку потрібну підтримку.

ВІННИЦЬКИХ ПРАВООХОРОНЦІВ В ЗОНІ АТО ПІДТРИМАЛИ ПІСНЯМИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВОМ (ФОТО) (фото) - фото 3

  Кожен згадав про свою родину, від таких листів на серці стає легше, розумієш заради чого ти тут знаходишся, - ділиться пережитими почуттями боєць зведеного загону Роман Андрущак.

ВІННИЦЬКИХ ПРАВООХОРОНЦІВ В ЗОНІ АТО ПІДТРИМАЛИ ПІСНЯМИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВОМ (ФОТО) (фото) - фото 4

  Вінницьким міліціонерам  доводиться виконувати ризиковані завдання, вони забезпечують роботу блок-постів, перевіряють увесь транспорт, забезпечують правопорядок на звільнених територіях Краматорська,Попасного, не даючи змогу диверсантам дестабілізувати обстановку. Також виконують бойові завдання разом з нацгвардійцями в найгарячіших точках Донецької та Луганської областей.

ВІННИЦЬКИХ ПРАВООХОРОНЦІВ В ЗОНІ АТО ПІДТРИМАЛИ ПІСНЯМИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВОМ (ФОТО) (фото) - фото 5
ВІННИЦЬКИХ ПРАВООХОРОНЦІВ В ЗОНІ АТО ПІДТРИМАЛИ ПІСНЯМИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВОМ (ФОТО) (фото) - фото 6
ВІННИЦЬКИХ ПРАВООХОРОНЦІВ В ЗОНІ АТО ПІДТРИМАЛИ ПІСНЯМИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВОМ (ФОТО) (фото) - фото 7
ВІННИЦЬКИХ ПРАВООХОРОНЦІВ В ЗОНІ АТО ПІДТРИМАЛИ ПІСНЯМИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВОМ (ФОТО) (фото) - фото 8

  Понад 900 вінницьких правоохоронців вже пройшли випробування бойовими діями в зоні АТО. Одного з міліціонерів було поранено, наразі він перебуває на лікуванні.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов