Міські організації просять мерію встановити авторську дошку для головного символу Вінниці

7 листопада представники 19-ти громадських організацій зареєстрували у вінницькій мерії першу офіційну «громадську ініціативу». Ініціатива стосується встановлення інформаційної дошки, щодо авторства вінницької арки.

Текст ініціативи:

В.О. ВІННИЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

СЕКРЕТАРЮ ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

СЕРГІЮ МОРГУНОВУ

ГРОМАДСЬКА ІНІЦІАТИВА

Вінницька арка — один із символів міста Вінниці. Вона веде до центрального парку ім. Горького та розташована на площі, названої ім'ям почесного громадянина Вінниці Юрія Гагаріна — першої людини, яка полетіла у космос.

Проект арки був частиною плану благоустрою Вінниці у 60-х роках. В 1961 році біля центрального входу в ЦПКіВ ім. Горького були встановлені бетонна арка і металевий шпиль.

Це ідея місцевого архітектора Романа Романовича Мархеля. Арка за радянських часів і до сьогодні залишається чи не єдиним символом Вінниці. Її друкують на більшості листівок, марок і сувенірів міста, Біля неї обов'язково фотографувались іноземці, під нею призначали перші побачення, про неї ностальгійно згадували емігранти.

Проте і до сьогодні на цій архітектурній споруді немає інформаційної дошки щодо авторства вінницької арки.

Тому група громадських організацій та громадян звертається до Вінницької міської ради із ініціативою про встановлення таблички на архітектурній пам’ятці із вказанням її авторів (Романа Мархеля) та інших розробників.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов