12:00, 2 серпня 2011 р.
У Вінниці дерево впало поруч з дитячим майданчиком (ФОТО)
Тільки завдяки дощу ніхто від падіння дерева не постраждав. Злива розігнала всіх маленьких мешканців будинку №15 по вулиці Квятека по квартирам. Якби не це – на дитячому майданчику могли постраждати малюки.
У дворі багатоповерхівки, за адресою Квятека 15, впала стара верба. Пригода трапилась ввечері, близько сьомої години. Але в той час у дворі будинку нікого не було - йшов дощ. Вода підмила коріння дерева і воно не витримало своєї ваги.
Падаючи дерево перекрило проїжджу частину та обірвало дроти вуличного освітлення.
На місце виїжджали рятувальники. Вони розпиляли бензопилою частину, яка заважала рухові машин, та прибрали з дороги, проте верба і досі там лежить. Вона стала атракціоном для місцевих дітлахів, які випробовують стовбур на міцність.
- Добре, що в цей час йшов дощ, - каже мешканка будинку Наталя Соколова. – Адже могли постраждати діти, дерево впало біля дитячого майданчика. Та й струмом від дротів могло когось зачепити.
Після того, як дерево впало, його заходились прибирати працівники житлово-експлуатаційної контори.
- Ми маємо право лише прибрати дерево після того, як воно впало, - каже Тамара Олексіївна, двірник жеку. – Зрізати дерева - це завдання «Вінницязеленбуду»
Першочергове завдання «Вінницязеленбуду» - зрізати старі дерева, які загрожують впасти прямо на перехожих. Проте не на прибудинкових територіях.
- Ми працюємо лише на магістральних трасах і на другорядних вулицях, а на прибудинкову територію не заходимо, - каже директор «Вінницязеленбуду» Ігор Любовський. - Там працюють житлово-експлуатаційні контори, аварійно-диспетчерська служба.
В обласному екоуправлінні наголошують, люди самостійно можуть подбати про свою безпеку, захистити своїх дітей та сусідів. І навіть не витрачаючи на це коштів. Потрібні лише терпіння та власний час на бюрократичну писанину.
- Перш за все треба подати заяву до виконавчого органу міської ради та налаштувати себе на три тижні очікування, поки пройде, визначена законодавством, процедура отримання ордеру, - каже спеціаліст обласного екоуправління Дмитро Мельник. – Ваша заява пройде певну кількість спеціалістів, комісія обстежить та визначить стан об’єкту – дерева, що потрібно знести. Комісія складає акт, який розглядають в обласному управлінні охорони навколишнього природного середовища і передають рішення у міськвиконком. Міська рада у тижневий строк приймає рішення про видалення зелених насаджень і оплачує знесення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:30
22 січня
18:05
22 січня
Оголошення
17:28, Вчора
17:28, Вчора
17:28, Вчора
17:28, Вчора
17:28, Вчора
live comments feed...
Коментарі