Facebook розголошуватиме персональні дані користувачів без їхньої згоди?

У новій політиці Facebook з першого січня міняються умови користування соцмережою. Компанія може передавати дані користувачів третім особам. Керівництво Facebook цю інформацію спростовує.

Facebook повідомила своїх користувачів, що з першого січня змінюються умови користування соцмережою, - повідомляє УНІАН з посиланням на kommersant.ru.

У повідомлені уточнюють про надавання інформації рекламної та аналітичної компаніям, операторам зв’язку та іншим постачальникам різноманітних послуг, а також власникам інтернет-сайтів та додаткам для мобільних телефонів. Передача даних користувачів до держорганів відбудеться тільки за умови визначення юридично обґрунтованого запиту.

До персональних даних, до яких компанія Facebook відкриває доступ входять пости, які користувачі публікують на своїх сторінках. Також адреса вашого місцезнаходження, ваша особиста переписка, ваші реєстраційні дані та дані ваших друзів, з якими ви спілкуєтесь.

Варто зазначити, що керівництво спростовує цю інформацію та уточнює, про незначні зміни у політиці компанії. Зміни містяться стосовно оформлення редакції документа, - заявили працівники ресурсного агентства «Медуза» на сайті «Ехо Москви».

Незабаром соцмережа обіцяє зробити офіційну заяву з приводу цієї події.

Сюзанна Жуковська, член ГО “Гармонія” не переживає за те, що її листування можливо десь вспливе. Вона обережна в своєму листуванні та не пише ніяких серйозних повідомлень в листуванні через соцмережі.

20minut
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии