Хорт на умови в СІЗО не скаржиться. Попросив принести йому вінницькі газети

Один з вінницьких правозахисників відвідав СІЗО, де утримують революціонера Юрія Павленко (він же Хорт). Затриманий сидить ще разом з двома людьми у камері площею 9 квадратних метрів. На умови утримання не скаржиться. Просить принести йому вінницькі газети.

Прес-служба управління пенітенціарної системи у Вінницькій області повідомила, що до затриманого Юрія Хорта 12 грудня в СІЗО приходив правозахисник Сергій Танасков. В нього начебто були підозри, що Хорта утримують в камері, яка не відповідає нормам утримання.

«У ході перевірки було встановлено, що умови утримання під вартою відповідають вимогам чинного законодавства. Камерні приміщення обладнані необхідним інвентарем, температурний режим в приміщенні відповідає встановленим нормам,- кажуть в прес-службі установи покарань. -  Площа камерного приміщення, в якому міститься Юрій Павленко разом з двома іншими ув'язненими, становить 9,6 м² і відповідає чинному законодавству. При цьому взятий під варту Юрій Павленко зазначив, що у нього немає скарг щодо умов утримання та його фізичного стану здоров'я». 

20minut
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии