У вінницькому ПТУ №5 готуватимуть малярів-дизайнерів за німецькою системою

На базі Вищого художнього професійно-технічного училища №5 м.Вінниці готуватимуть кваліфікованих робітників за фахом «Маляр/дизайнер» за німецькою методикою.

Для цього ще раніше був укладений договір «Модернізація та адаптація будівельних професій» між німецьким благодійним Фондом ім.Ебергарда Шьока, департаментом освіти і науки Вінницької облдержадміністрації та Вищим художнім ПТУ №5.

17 грудня на базі ПТУ відбулася робоча нарада з питань реалізації даного проекту. У ній взяли участь виконавчий директор фонду Петер Мьоллер, заступник директора департаменту Валерій Бачинський, віце-президент фонду підтримки будівельної галузі BZK (DEUTSCH-UKRAINISCHES BAUZENTRUM KIEW) Торальф Вайзе, керівництво навчального закладу та учасники проекту з Республіки Молдова.

Довідково: головним напрямком діяльності Фонду Ебергарда Шьока є сфера підтримки ремісничої діяльності, навчання молоді та дорослого населення ремісничим професіям. Метою проекту є модернізація професійно-технічної освіти у галузі будівництва та її гармонізація і піднесення до рівня стандартів, прийнятих в Західній Європі.

i-vin
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии